- Strona główna
- Śruby
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-1
Śruby
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 933
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 931
- Z ŁBEM WALCOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 912
- Z ŁBEM GRZYBKOWYM Z PODSADZENIEM (ZAMKOWA) DIN 603
- Z ŁBEM STOŻKOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 7991
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-1
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-2
Filtry
Śruby z łbem wypukłym i gniazdem sześciokątnym ISO 7380-1
PRECYZYJNY GWINT
PEWNE POŁĄCZENIE
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
3,40 zł / 100szt.
33,98 zł / opak.
33,98 zł / opak.
Brutto:
4,18 zł / 100szt.
41,80 zł / opak.
41,80 zł / opak.
W koszyku: 0 szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
3,56 zł / 100szt.
35,61 zł / opak.
35,61 zł / opak.
Brutto:
4,38 zł / 100szt.
43,80 zł / opak.
43,80 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,48 zł / 100szt.
44,80 zł / opak.
44,80 zł / opak.
Brutto:
5,51 zł / 100szt.
55,10 zł / opak.
55,10 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,95 zł / 100szt.
49,51 zł / opak.
49,51 zł / opak.
Brutto:
6,09 zł / 100szt.
60,90 zł / opak.
60,90 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
5,72 zł / 100szt.
57,24 zł / opak.
57,24 zł / opak.
Brutto:
7,04 zł / 100szt.
70,40 zł / opak.
70,40 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
6,35 zł / 100szt.
63,50 zł / opak.
63,50 zł / opak.
Brutto:
7,81 zł / 100szt.
78,10 zł / opak.
78,10 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
7,20 zł / 100szt.
72,03 zł / opak.
72,03 zł / opak.
Brutto:
8,86 zł / 100szt.
88,60 zł / opak.
88,60 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
8,05 zł / 100szt.
80,49 zł / opak.
80,49 zł / opak.
Brutto:
9,90 zł / 100szt.
99,00 zł / opak.
99,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
9,90 zł / 100szt.
99,02 zł / opak.
99,02 zł / opak.
Brutto:
12,18 zł / 100szt.
121,80 zł / opak.
121,80 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
11,84 zł / 100szt.
59,19 zł / opak.
59,19 zł / opak.
Brutto:
14,56 zł / 100szt.
72,80 zł / opak.
72,80 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
3,94 zł / 100szt.
39,43 zł / opak.
39,43 zł / opak.
Brutto:
4,85 zł / 100szt.
48,50 zł / opak.
48,50 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
13,63 zł / 100szt.
68,13 zł / opak.
68,13 zł / opak.
Brutto:
16,76 zł / 100szt.
83,80 zł / opak.
83,80 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
20,97 zł / 100szt.
104,84 zł / opak.
104,84 zł / opak.
Brutto:
25,79 zł / 100szt.
128,95 zł / opak.
128,95 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
6,89 zł / 100szt.
13,77 zł / opak.
13,77 zł / opak.
Brutto:
8,47 zł / 100szt.
16,94 zł / opak.
16,94 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
3,33 zł / 100szt.
33,33 zł / opak.
33,33 zł / opak.
Brutto:
4,10 zł / 100szt.
41,00 zł / opak.
41,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
3,33 zł / 100szt.
33,33 zł / opak.
33,33 zł / opak.
Brutto:
4,10 zł / 100szt.
41,00 zł / opak.
41,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,57 zł / 100szt.
45,69 zł / opak.
45,69 zł / opak.
Brutto:
5,62 zł / 100szt.
56,20 zł / opak.
56,20 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,57 zł / 100szt.
45,69 zł / opak.
45,69 zł / opak.
Brutto:
5,62 zł / 100szt.
56,20 zł / opak.
56,20 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
5,11 zł / 100szt.
51,14 zł / opak.
51,14 zł / opak.
Brutto:
6,29 zł / 100szt.
62,90 zł / opak.
62,90 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
6,50 zł / 100szt.
32,52 zł / opak.
32,52 zł / opak.
Brutto:
8,00 zł / 100szt.
40,00 zł / opak.
40,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Śruby ISO 7380-1 z łbem wypukłym i gniazdem sześciokątnym
Śruby ISO 7380-1 mają niski, zaokrąglony łeb oraz wewnętrzne gniazdo sześciokątne. Taka konstrukcja sprawdza się w połączeniach, w których ważny jest zwarty kształt łba i estetyczne wykończenie powierzchni. Dostępne warianty można porównać według średnicy, długości, materiału, klasy i rodzaju powłoki wskazanych na karcie produktu.
Jak dobrać śrubę ISO 7380-1?
Przy wyborze należy uwzględnić średnicę i długość gwintu, wymagania wytrzymałościowe połączenia, środowisko pracy oraz materiał łączonych elementów. Trzeba również dopasować rozmiar klucza sześciokątnego i sprawdzić szczegółowe parametry konkretnego wariantu produktu.
Porównaj także śruby ISO 7380-2, śruby DIN 912 oraz śruby DIN 7991 z łbem stożkowym.