Śruby
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 933
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 931
- Z ŁBEM WALCOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 912
- Z ŁBEM GRZYBKOWYM Z PODSADZENIEM (ZAMKOWA) DIN 603
- Z ŁBEM STOŻKOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 7991
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-1
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-2
Filtry
Śruby z łbem wypukłym i gniazdem sześciokątnym ISO 7380-1
PRECYZYJNY GWINT
PEWNE POŁĄCZENIE
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
7,36 zł / 100szt.
36,79 zł / opak.
36,79 zł / opak.
Brutto:
9,05 zł / 100szt.
45,25 zł / opak.
45,25 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
7,90 zł / 100szt.
39,51 zł / opak.
39,51 zł / opak.
Brutto:
9,72 zł / 100szt.
48,60 zł / opak.
48,60 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
8,98 zł / 100szt.
44,92 zł / opak.
44,92 zł / opak.
Brutto:
11,05 zł / 100szt.
55,25 zł / opak.
55,25 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
10,30 zł / 100szt.
20,60 zł / opak.
20,60 zł / opak.
Brutto:
12,67 zł / 100szt.
25,34 zł / opak.
25,34 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
11,84 zł / 100szt.
23,67 zł / opak.
23,67 zł / opak.
Brutto:
14,56 zł / 100szt.
29,12 zł / opak.
29,12 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
12,86 zł / 100szt.
25,71 zł / opak.
25,71 zł / opak.
Brutto:
15,81 zł / 100szt.
31,62 zł / opak.
31,62 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
6,89 zł / 100szt.
68,86 zł / opak.
68,86 zł / opak.
Brutto:
8,47 zł / 100szt.
84,70 zł / opak.
84,70 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
13,93 zł / 100szt.
27,85 zł / opak.
27,85 zł / opak.
Brutto:
17,13 zł / 100szt.
34,26 zł / opak.
34,26 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
27,02 zł / 100szt.
54,03 zł / opak.
54,03 zł / opak.
Brutto:
33,23 zł / 100szt.
66,46 zł / opak.
66,46 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
6,26 zł / 100szt.
62,60 zł / opak.
62,60 zł / opak.
Brutto:
7,70 zł / 100szt.
77,00 zł / opak.
77,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
27,49 zł / 100szt.
27,49 zł / opak.
27,49 zł / opak.
Brutto:
33,81 zł / 100szt.
33,81 zł / opak.
33,81 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
5,18 zł / 100szt.
51,79 zł / opak.
51,79 zł / opak.
Brutto:
6,37 zł / 100szt.
63,70 zł / opak.
63,70 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
5,18 zł / 100szt.
51,79 zł / opak.
51,79 zł / opak.
Brutto:
6,37 zł / 100szt.
63,70 zł / opak.
63,70 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
7,43 zł / 100szt.
37,15 zł / opak.
37,15 zł / opak.
Brutto:
9,14 zł / 100szt.
45,70 zł / opak.
45,70 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
7,43 zł / 100szt.
37,15 zł / opak.
37,15 zł / opak.
Brutto:
9,14 zł / 100szt.
45,70 zł / opak.
45,70 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
8,35 zł / 100szt.
41,75 zł / opak.
41,75 zł / opak.
Brutto:
10,27 zł / 100szt.
51,35 zł / opak.
51,35 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
9,36 zł / 100szt.
46,79 zł / opak.
46,79 zł / opak.
Brutto:
11,51 zł / 100szt.
57,55 zł / opak.
57,55 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
9,76 zł / 100szt.
48,78 zł / opak.
48,78 zł / opak.
Brutto:
12,00 zł / 100szt.
60,00 zł / opak.
60,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
10,67 zł / 100szt.
53,33 zł / opak.
53,33 zł / opak.
Brutto:
13,12 zł / 100szt.
65,60 zł / opak.
65,60 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
11,69 zł / 100szt.
23,37 zł / opak.
23,37 zł / opak.
Brutto:
14,37 zł / 100szt.
28,74 zł / opak.
28,74 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt