NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2x18 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
6,89 zł / 100szt. 68,90 zł / opak.
Netto:
5,60 zł / 100szt. 56,02 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,2 × 18 MM ALUMINIOWO-STALOWY Wariant 3,2 × 18 mm przeznaczono do jednostronnego łączenia elementów o łącznej grubości odpowiadającej jego zakresowi zacisku. Aluminiowa tuleja ogranicza masę złącza, a stalowy trzpień sprawnie formuje zakuwkę.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,2 MM · 18 MM · ZACISK 12,5–14,5 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Kontrola grubości pakietu Dobór długości do całego pakietu ogranicza ryzyko luźnego połączenia.
✓ Estetyczna strona widoczna Prawidłowo osadzony łeb płaski przylega równo do powierzchni.
✓ Płaska powierzchnia oparcia Kołnierz równomiernie dociska materiał po stronie montażu.
✓ Stalowy trzpień roboczy Trzpień umożliwia sprawne zaciągnięcie i odrywa się po uformowaniu zakuwki.
Połączenie 3,2 × 18 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,30–3,40 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 12,5–14,5 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,2 × 18 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,30–3,40 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 12,5–14,5 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø2,5 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,30–3,40 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,2 × 18 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 12,5–14,5 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,2 × 18 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,2 × 18 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 12,5–14,5 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,2 × 18 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,30–3,40 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,2 × 18 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,2 × 18 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,2 × 18 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,2 × 18 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø2,5 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,2 × 18 mm
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,30–3,40 mm; zakres zacisku 12,5–14,5 mm; montaż osiowy i prostopadły
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
63,09 zł / 100szt. 630,89 zł / opak.
Brutto:
77,60 zł / 100szt. 776,00 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
67,95 zł / 100szt. 679,51 zł / opak.
Brutto:
83,58 zł / 100szt. 835,80 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
80,50 zł / 100szt. 805,04 zł / opak.
Brutto:
99,02 zł / 100szt. 990,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
36,22 zł / 100szt. 362,20 zł / opak.
Brutto:
44,55 zł / 100szt. 445,50 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
38,23 zł / 100szt. 382,28 zł / opak.
Brutto:
47,02 zł / 100szt. 470,20 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.