NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2x20 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
8,24 zł / 100szt. 82,40 zł / opak.
Netto:
6,70 zł / 100szt. 66,99 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,2 × 20 MM ALUMINIOWO-STALOWY Nit 3,2 × 20 mm łączy wygodę montażu od jednej strony z estetycznym oparciem płaskiego łba. Korpus z aluminium pozostaje w materiale, a stalowy trzpień zrywa się po prawidłowym dociśnięciu pakietu.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,2 MM · 20 MM · ZACISK 14,5–16,5 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Otwór o określonej średnicy Dopasowany otwór stabilizuje korpus i pomaga zachować oś nitowania.
✓ Dostęp tylko od strony łba Zakuwka powstaje po przeciwnej stronie bez użycia drugiego narzędzia.
✓ Lekki korpus aluminiowy Część pozostająca w złączu nie obciąża nadmiernie lekkiej konstrukcji.
✓ Kontrola grubości pakietu Dobór długości do całego pakietu ogranicza ryzyko luźnego połączenia.
Połączenie 3,2 × 20 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,30–3,40 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 14,5–16,5 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,2 × 20 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,30–3,40 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 14,5–16,5 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø2,5 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,30–3,40 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,2 × 20 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 14,5–16,5 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,2 × 20 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,2 × 20 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 14,5–16,5 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,2 × 20 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,30–3,40 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,2 × 20 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,2 × 20 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,2 × 20 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,2 × 20 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø2,5 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,2 × 20 mm
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,30–3,40 mm; zakres zacisku 14,5–16,5 mm; montaż osiowy i prostopadły
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,66 zł / 100szt. 46,59 zł / opak.
Brutto:
5,73 zł / 100szt. 57,30 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,03 zł / 100szt. 40,33 zł / opak.
Brutto:
4,96 zł / 100szt. 49,60 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,30 zł / 100szt. 43,01 zł / opak.
Brutto:
5,29 zł / 100szt. 52,90 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,52 zł / 100szt. 45,20 zł / opak.
Brutto:
5,56 zł / 100szt. 55,60 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
4,79 zł / 100szt. 47,89 zł / opak.
Brutto:
5,89 zł / 100szt. 58,90 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.