NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,0x12 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
5,60 zł / 100szt. 56,00 zł / opak.
Netto:
4,55 zł / 100szt. 45,53 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,0 × 12 MM ALUMINIOWO-STALOWY Wersja 3,0 × 12 mm rozszerza typoszereg nitów AL/ST o długość dopasowaną do określonego pakietu. Konstrukcja DIN 7337 ułatwia powtarzalny montaż przy właściwym doborze otworu.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,0 MM · 12 MM · ZACISK 7,5–9,0 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Płaska powierzchnia oparcia Kołnierz równomiernie dociska materiał po stronie montażu.
✓ Kontrola grubości pakietu Dobór długości do całego pakietu ogranicza ryzyko luźnego połączenia.
✓ Montaż nitownicą Połączenie nie wymaga gwintu, nakrętki ani dostępu od tylnej strony.
✓ Dostęp tylko od strony łba Zakuwka powstaje po przeciwnej stronie bez użycia drugiego narzędzia.
Połączenie 3,0 × 12 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,10–3,20 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 7,5–9,0 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,0 × 12 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,10–3,20 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 7,5–9,0 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,75 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,0 × 12 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 7,5–9,0 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,0 × 12 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,0 × 12 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 7,5–9,0 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,0 × 12 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,0 × 12 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,0 × 12 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,0 × 12 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,0 × 12 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,75 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,0 × 12 mm
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,10–3,20 mm; zakres zacisku 7,5–9,0 mm; montaż osiowy i prostopadły
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
15,79 zł / 100szt. 157,89 zł / opak.
Brutto:
19,42 zł / 100szt. 194,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
18,41 zł / 100szt. 184,07 zł / opak.
Brutto:
22,64 zł / 100szt. 226,40 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
19,35 zł / 100szt. 193,50 zł / opak.
Brutto:
23,80 zł / 100szt. 238,00 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
20,52 zł / 100szt. 205,20 zł / opak.
Brutto:
25,24 zł / 100szt. 252,40 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
22,21 zł / 100szt. 222,11 zł / opak.
Brutto:
27,32 zł / 100szt. 273,20 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.