ZAOPATRZENIE TECHNICZNE, KTÓRE UTRZYMUJE TWOJĄ FIRMĘ W RUCHU ZALOGUJ SIĘ
Kontakt

451 060 268

bok@e-pamar.net.pl

Biuro obsługi klienta: 
pon. - pt. 07:00 - 15:00

Dział handlowy: 
pon. - pt. 07:00 - 15:00 

P.H.U. PAMAR
ul. Prostopadła 4/36
33-100 Tarnów 
NIP: 873-300-73-96 

Adres do odbiorów osobistych, zwrotów i korespondencji:
ul. Do Huty 31 ,  33-100 Tarnów

Formularz kontaktowy
0
Twój koszyk
0,00 zł
Twój koszyk jest pusty

NIT ZRYWALNY DIN 7337 5,0x8 A2/A2

NIT ZRYWALNY DIN 7337 5,0x8 A2/A2
Dostępny do 3 dni
Kod:  73375,08A2/A2
Ilość w opakowaniu:  1000 szt.
Brutto:  19,42 zł / 100szt.
194,20 zł / opak.
Netto:  15,79 zł / 100szt.
157,89 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt

NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 5,0 × 8 MM A2/A2

Nit zrywalny 5,0 × 8 mm jest rozwiązaniem do prac montażowych i serwisowych wymagających łba płaskiego oraz materiału A2/A2. Po zaciągnięciu korpus wypełnia otwór i formuje zakuwkę.

DIN 7337 · ŁEB PŁASKIKORPUS NIERDZEWNY A2TRZPIEŃ NIERDZEWNY A2Ø5,0 MM · 8 MM · A2/A2

Najważniejsze korzyści

✓Korpus ze stali A2Część pozostająca w połączeniu zapewnia podwyższoną odporność na korozję.
✓Trzpień ze stali A2Nierdzewny trzpień zaciąga korpus i odrywa się po uformowaniu zakuwki.
✓Dostęp jednostronnyPołączenie wykonasz bez podtrzymywania elementu po przeciwnej stronie.
✓Łeb płaskiSzeroka powierzchnia oparcia rozkłada docisk po stronie montażu.

Nierdzewne wykonanie całego nita

Korpus i trzpień ze stali A2 tworzą spójne materiałowo rozwiązanie. Dla tego wariantu wymiar nominalny wynosi 5,0 × 8 mm.

Zakres zastosowania

✓nierdzewne obudowy, osłony i panele techniczne
✓profile cienkościenne i konstrukcje dostępne tylko od jednej strony
✓elementy wyposażenia w warunkach okresowej wilgoci
✓prace montażowe i serwisowe wymagające łba płaskiego

Kontrola procesu nitowania

Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie
Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 5,1–5,2 mm i usuń zadziory
Elementy pozostają luźne niedopasowana długość do grubości pakietu zmierz cały pakiet i dobierz zakres zacisku
Trzpień nie zrywa się prawidłowo zużyta końcówka albo zbyt słabe narzędzie użyj nitownicy do nitów nierdzewnych Ø5,0 mm
Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona osiowo dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle

Prowadź nitownicę w osi nita 5,0 × 8 mm

Dociśnij płaski łeb do powierzchni, zachowaj prostopadłe ustawienie narzędzia i nie przerywaj zaciągania przed uformowaniem zakuwki.

Do pracy przydadzą się

Dokumentacja techniczna

Karta techniczna nita DIN 7337 5,0 × 8 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.

POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ →

Najczęściej zadawane pytania

Jak dobrać długość nita 5,0 × 8 do pakietu?

Zmierz łączną grubość wszystkich warstw i dobierz długość z tabeli wymiarowej producenta. Wartość długości korpusu nie jest tym samym co zakres zacisku.

Dlaczego średnica otworu jest ważna dla nita 5,0 × 8?

Dla średnicy nominalnej Ø5,0 mm orientacyjny otwór montażowy wynosi 5,1–5,2 mm. Przed montażem usuń zadziory i sprawdź współosiowość.

Jak uzyskać równe przyleganie łba nita 5,0 × 8?

Tak. Nit wsuwa się od strony łba, a nitownica zaciąga trzpień i formuje zakuwkę po niewidocznej stronie elementów.

Czy korpus i trzpień nita 5,0 × 8 są nierdzewne?

A2/A2 oznacza korpus i trzpień wykonane ze stali nierdzewnej A2. Taki układ zapewnia podwyższoną odporność na korozję w typowych warunkach atmosferycznych.

Jak skontrolować połączenie wykonane nitem 5,0 × 8?

Łeb powinien przylegać równomiernie, pakiet nie może mieć luzu, a trzpień powinien zerwać się po pełnym uformowaniu zakuwki.

Co sprawdzić w narzędziu przed osadzeniem nita 5,0 × 8?

Użyj nitownicy obsługującej nity nierdzewne Ø5,0 mm i właściwej końcówki. Narzędzie prowadź prostopadle do powierzchni.

Marka
PAMAR
Symbol
73375,08A2/A2
Materiał
A2/A2 – korpus i trzpień ze stali nierdzewnej A2
Zastosowanie
Połączenia jednostronne blach, osłon i profili
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
5,0 × 8 mm
Mocowanie
Montaż jednostronny nitownicą
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim
Warunki pracy
Typowe warunki wewnętrzne i zewnętrzne; bez środowisk chlorkowych
Jakość
Kontrola wymiarowa według dokumentacji produktu
Zalety
Odporność na korozję, spójne wykonanie A2/A2 i estetyczny łeb
Norma
DIN 7337 / ISO 15977
Materiał trzpienia
A2
Materiał Tulei
A2
Kształt łba
Płaski
Średnica mm
5.0
Długość mm
8
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x4 ALUMINIOWO-STALOWY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  4,66 zł / 100szt.
46,59 zł / opak.
Brutto:  5,73 zł / 100szt.
57,30 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x6 ALUMINIOWO-STALOWY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  4,03 zł / 100szt.
40,33 zł / opak.
Brutto:  4,96 zł / 100szt.
49,60 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x8 ALUMINIOWO-STALOWY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  4,30 zł / 100szt.
43,01 zł / opak.
Brutto:  5,29 zł / 100szt.
52,90 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x10 ALUMINIOWO-STALOWY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  4,52 zł / 100szt.
45,20 zł / opak.
Brutto:  5,56 zł / 100szt.
55,60 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x12 ALUMINIOWO-STALOWY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  4,79 zł / 100szt.
47,89 zł / opak.
Brutto:  5,89 zł / 100szt.
58,90 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
Zarządzaj plikami cookie

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Ustawienia regionalne
Lokalizacja
Język
Waluta