NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x8 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
5,29 zł / 100szt. 52,90 zł / opak.
Netto:
4,30 zł / 100szt. 43,01 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 2,4 × 8 MM ALUMINIOWO-STALOWY Rozmiar 2,4 × 8 mm sprawdza się tam, gdzie po przeciwnej stronie elementu nie ma miejsca na nakrętkę ani drugie narzędzie. Aluminiowy korpus tworzy zakuwkę, a płaski łeb stabilnie dociska powierzchnię.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø2,4 MM · 8 MM · ZACISK 4,0–6,0 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Lekki korpus aluminiowy Część pozostająca w złączu nie obciąża nadmiernie lekkiej konstrukcji.
✓ Otwór o określonej średnicy Dopasowany otwór stabilizuje korpus i pomaga zachować oś nitowania.
✓ Estetyczna strona widoczna Prawidłowo osadzony łeb płaski przylega równo do powierzchni.
✓ Płaska powierzchnia oparcia Kołnierz równomiernie dociska materiał po stronie montażu.
Połączenie 2,4 × 8 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 2,50–2,60 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 4,0–6,0 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 2,4 × 8 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 2,50–2,60 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 4,0–6,0 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,45 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 2,50–2,60 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 2,4 × 8 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 4,0–6,0 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 2,4 × 8 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 2,4 × 8 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 4,0–6,0 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 2,4 × 8 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 2,50–2,60 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 2,4 × 8 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 2,4 × 8 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 2,4 × 8 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 2,4 × 8 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,45 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
2,4 × 8 mm
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 2,50–2,60 mm; zakres zacisku 4,0–6,0 mm; montaż osiowy i prostopadły
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
8,55 zł / 100szt. 85,53 zł / opak.
Brutto:
10,52 zł / 100szt. 105,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
9,49 zł / 100szt. 94,88 zł / opak.
Brutto:
11,67 zł / 100szt. 116,70 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
9,85 zł / 100szt. 98,54 zł / opak.
Brutto:
12,12 zł / 100szt. 121,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
10,46 zł / 100szt. 104,63 zł / opak.
Brutto:
12,87 zł / 100szt. 128,70 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
11,11 zł / 100szt. 111,14 zł / opak.
Brutto:
13,67 zł / 100szt. 136,70 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.