NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2x10 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
5,09 zł / 100szt. 50,90 zł / opak.
Netto:
4,14 zł / 100szt. 41,38 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,2 × 10 MM ALUMINIOWO-STALOWY Ten nit DIN 7337 w rozmiarze 3,2 × 10 mm służy do trwałych połączeń wykonywanych wyłącznie od strony łba. Płaski kołnierz rozkłada docisk, a wykonanie AL/ST usprawnia prace montażowe.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,2 MM · 10 MM · ZACISK 5,0–7,0 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Dostęp tylko od strony łba Zakuwka powstaje po przeciwnej stronie bez użycia drugiego narzędzia.
✓ Stalowy trzpień roboczy Trzpień umożliwia sprawne zaciągnięcie i odrywa się po uformowaniu zakuwki.
✓ Otwór o określonej średnicy Dopasowany otwór stabilizuje korpus i pomaga zachować oś nitowania.
✓ Estetyczna strona widoczna Prawidłowo osadzony łeb płaski przylega równo do powierzchni.
Połączenie 3,2 × 10 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,30–3,40 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 5,0–7,0 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,2 × 10 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,30–3,40 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 5,0–7,0 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø2,5 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,30–3,40 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,2 × 10 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 5,0–7,0 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,2 × 10 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,2 × 10 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 5,0–7,0 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,2 × 10 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,30–3,40 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,2 × 10 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,2 × 10 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,2 × 10 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,2 × 10 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø2,5 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,2 × 10 mm
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,30–3,40 mm; zakres zacisku 5,0–7,0 mm; montaż osiowy i prostopadły
Jakość
Zakres średnicy korpusu 3,10–3,28 mm; parametry katalogowe DIN 7337
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
9,90 zł / 100szt. 99,02 zł / opak.
Brutto:
12,18 zł / 100szt. 121,80 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
13,09 zł / 100szt. 130,89 zł / opak.
Brutto:
16,10 zł / 100szt. 161,00 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
7,13 zł / 100szt. 71,30 zł / opak.
Brutto:
8,77 zł / 100szt. 87,70 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
7,97 zł / 100szt. 79,67 zł / opak.
Brutto:
9,80 zł / 100szt. 98,00 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
8,91 zł / 100szt. 89,11 zł / opak.
Brutto:
10,96 zł / 100szt. 109,60 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.