NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,0x6 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
4,60 zł / 100szt. 46,00 zł / opak.
Netto:
3,74 zł / 100szt. 37,40 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,0 × 6 MM ALUMINIOWO-STALOWY Ten nit DIN 7337 w rozmiarze 3,0 × 6 mm służy do trwałych połączeń wykonywanych wyłącznie od strony łba. Płaski kołnierz rozkłada docisk, a wykonanie AL/ST usprawnia prace montażowe.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,0 MM · 6 MM · ZACISK 1,5–3,5 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Montaż nitownicą Połączenie nie wymaga gwintu, nakrętki ani dostępu od tylnej strony.
✓ Płaska powierzchnia oparcia Kołnierz równomiernie dociska materiał po stronie montażu.
✓ Stalowy trzpień roboczy Trzpień umożliwia sprawne zaciągnięcie i odrywa się po uformowaniu zakuwki.
✓ Otwór o określonej średnicy Dopasowany otwór stabilizuje korpus i pomaga zachować oś nitowania.
Połączenie 3,0 × 6 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,10–3,20 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 1,5–3,5 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,0 × 6 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,10–3,20 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 1,5–3,5 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,75 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,0 × 6 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 1,5–3,5 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,0 × 6 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,0 × 6 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 1,5–3,5 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,0 × 6 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,0 × 6 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,0 × 6 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,0 × 6 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,0 × 6 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,75 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,0 × 6 mm
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,10–3,20 mm; zakres zacisku 1,5–3,5 mm; montaż osiowy i prostopadły
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
14,17 zł / 100szt. 141,71 zł / opak.
Brutto:
17,43 zł / 100szt. 174,30 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
16,38 zł / 100szt. 163,82 zł / opak.
Brutto:
20,15 zł / 100szt. 201,50 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
19,39 zł / 100szt. 193,90 zł / opak.
Brutto:
23,85 zł / 100szt. 238,50 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
21,80 zł / 100szt. 217,97 zł / opak.
Brutto:
26,81 zł / 100szt. 268,10 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
32,02 zł / 100szt. 320,16 zł / opak.
Brutto:
39,38 zł / 100szt. 393,80 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.