NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,0x14 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
5,98 zł / 100szt. 59,80 zł / opak.
Netto:
4,86 zł / 100szt. 48,62 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,0 × 14 MM ALUMINIOWO-STALOWY Wariant 3,0 × 14 mm przeznaczono do jednostronnego łączenia elementów o łącznej grubości odpowiadającej jego zakresowi zacisku. Aluminiowa tuleja ogranicza masę złącza, a stalowy trzpień sprawnie formuje zakuwkę.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,0 MM · 14 MM · ZACISK 9,0–11,0 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Lekki korpus aluminiowy Część pozostająca w złączu nie obciąża nadmiernie lekkiej konstrukcji.
✓ Otwór o określonej średnicy Dopasowany otwór stabilizuje korpus i pomaga zachować oś nitowania.
✓ Estetyczna strona widoczna Prawidłowo osadzony łeb płaski przylega równo do powierzchni.
✓ Płaska powierzchnia oparcia Kołnierz równomiernie dociska materiał po stronie montażu.
Połączenie 3,0 × 14 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,10–3,20 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 9,0–11,0 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,0 × 14 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,10–3,20 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 9,0–11,0 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,75 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,0 × 14 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 9,0–11,0 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,0 × 14 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,0 × 14 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 9,0–11,0 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,0 × 14 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,0 × 14 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,0 × 14 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,0 × 14 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,0 × 14 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,75 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,0 × 14 mm
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,10–3,20 mm; zakres zacisku 9,0–11,0 mm; montaż osiowy i prostopadły
Jakość
Zakres średnicy korpusu 3,00–3,08 mm; parametry katalogowe DIN 7337
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
28,26 zł / 100szt. 282,60 zł / opak.
Brutto:
34,76 zł / 100szt. 347,60 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
28,26 zł / 100szt. 282,60 zł / opak.
Brutto:
34,76 zł / 100szt. 347,60 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
39,24 zł / 100szt. 392,44 zł / opak.
Brutto:
48,27 zł / 100szt. 482,70 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
48,04 zł / 100szt. 480,41 zł / opak.
Brutto:
59,09 zł / 100szt. 590,90 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
11,00 zł / 100szt. 110,00 zł / opak.
Brutto:
13,53 zł / 100szt. 135,30 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.