NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x6 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
4,96 zł / 100szt. 49,60 zł / opak.
Netto:
4,03 zł / 100szt. 40,33 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 2,4 × 6 MM ALUMINIOWO-STALOWY Nit 2,4 × 6 mm łączy wygodę montażu od jednej strony z estetycznym oparciem płaskiego łba. Korpus z aluminium pozostaje w materiale, a stalowy trzpień zrywa się po prawidłowym dociśnięciu pakietu.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø2,4 MM · 6 MM · ZACISK 2,0–4,0 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Płaska powierzchnia oparcia Kołnierz równomiernie dociska materiał po stronie montażu.
✓ Kontrola grubości pakietu Dobór długości do całego pakietu ogranicza ryzyko luźnego połączenia.
✓ Montaż nitownicą Połączenie nie wymaga gwintu, nakrętki ani dostępu od tylnej strony.
✓ Dostęp tylko od strony łba Zakuwka powstaje po przeciwnej stronie bez użycia drugiego narzędzia.
Połączenie 2,4 × 6 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 2,50–2,60 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 2,0–4,0 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 2,4 × 6 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 2,50–2,60 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 2,0–4,0 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,45 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 2,50–2,60 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 2,4 × 6 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 2,0–4,0 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 2,4 × 6 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 2,4 × 6 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 2,0–4,0 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 2,4 × 6 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 2,50–2,60 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 2,4 × 6 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 2,4 × 6 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 2,4 × 6 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 2,4 × 6 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,45 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
2,4 × 6 mm
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 2,50–2,60 mm; zakres zacisku 2,0–4,0 mm; montaż osiowy i prostopadły
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
20,66 zł / 100szt. 206,59 zł / opak.
Brutto:
25,41 zł / 100szt. 254,10 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
21,37 zł / 100szt. 213,74 zł / opak.
Brutto:
26,29 zł / 100szt. 262,90 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
23,29 zł / 100szt. 232,93 zł / opak.
Brutto:
28,65 zł / 100szt. 286,50 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
25,38 zł / 100szt. 253,82 zł / opak.
Brutto:
31,22 zł / 100szt. 312,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
28,48 zł / 100szt. 284,80 zł / opak.
Brutto:
35,03 zł / 100szt. 350,30 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.