NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 2,4x12 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
5,89 zł / 100szt. 58,90 zł / opak.
Netto:
4,79 zł / 100szt. 47,89 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 2,4 × 12 MM ALUMINIOWO-STALOWY Model 2,4 × 12 mm dobrano do prac wymagających łba płaskiego i montażu jednostronnego. Prawidłowo wykonany otwór prowadzi korpus, a trzpień formuje zakuwkę po niewidocznej stronie.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø2,4 MM · 12 MM · ZACISK DO POTWIERDZENIA DLA PARTII SKLEPOWEJ
Najważniejsze korzyści ✓ Kontrola grubości pakietu Dobór długości do całego pakietu ogranicza ryzyko luźnego połączenia.
✓ Estetyczna strona widoczna Prawidłowo osadzony łeb płaski przylega równo do powierzchni.
✓ Płaska powierzchnia oparcia Kołnierz równomiernie dociska materiał po stronie montażu.
✓ Stalowy trzpień roboczy Trzpień umożliwia sprawne zaciągnięcie i odrywa się po uformowaniu zakuwki.
Połączenie 2,4 × 12 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 2,50–2,60 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: do potwierdzenia dla partii sklepowej.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 2,4 × 12 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 2,50–2,60 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: do potwierdzenia dla partii sklepowej Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,45 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 2,50–2,60 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 2,4 × 12 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: do potwierdzenia dla partii sklepowej.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 2,4 × 12 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 2,4 × 12 mm do grubości całego pakietu? Zakres zacisku tego wariantu wymaga potwierdzenia dla konkretnej partii sklepowej przed doborem do grubości pakietu.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 2,4 × 12 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 2,50–2,60 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 2,4 × 12 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 2,4 × 12 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 2,4 × 12 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 2,4 × 12 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,45 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
2,4 × 12 mm
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 2,50–2,60 mm; zakres zacisku do potwierdzenia dla partii sklepowej; montaż osiowy i prostopadły
Jakość
Zakres średnicy korpusu 2,40–2,58 mm; parametry katalogowe DIN 7337
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
19,53 zł / 100szt. 195,28 zł / opak.
Brutto:
24,02 zł / 100szt. 240,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
20,66 zł / 100szt. 206,59 zł / opak.
Brutto:
25,41 zł / 100szt. 254,10 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
21,92 zł / 100szt. 219,19 zł / opak.
Brutto:
26,96 zł / 100szt. 269,60 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
28,76 zł / 100szt. 287,56 zł / opak.
Brutto:
35,37 zł / 100szt. 353,70 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
29,00 zł / 100szt. 290,00 zł / opak.
Brutto:
35,67 zł / 100szt. 356,70 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.