Śruby
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 933
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 931
- Z ŁBEM WALCOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 912
- Z ŁBEM GRZYBKOWYM Z PODSADZENIEM (ZAMKOWA) DIN 603
- Z ŁBEM STOŻKOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 7991
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-1
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-2
Filtry
Śruby imbusowe z łbem stożkowym DIN 7991
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
14,78 zł / 100szt.
73,90 zł / opak.
73,90 zł / opak.
Brutto:
18,18 zł / 100szt.
90,90 zł / opak.
90,90 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
15,80 zł / 100szt.
78,98 zł / opak.
78,98 zł / opak.
Brutto:
19,43 zł / 100szt.
97,15 zł / opak.
97,15 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
22,61 zł / 100szt.
113,05 zł / opak.
113,05 zł / opak.
Brutto:
27,81 zł / 100szt.
139,05 zł / opak.
139,05 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
5,96 zł / 100szt.
29,80 zł / opak.
29,80 zł / opak.
Brutto:
7,33 zł / 100szt.
36,65 zł / opak.
36,65 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
7,02 zł / 100szt.
35,08 zł / opak.
35,08 zł / opak.
Brutto:
8,63 zł / 100szt.
43,15 zł / opak.
43,15 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
6,10 zł / 100szt.
30,49 zł / opak.
30,49 zł / opak.
Brutto:
7,50 zł / 100szt.
37,50 zł / opak.
37,50 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
6,61 zł / 100szt.
33,05 zł / opak.
33,05 zł / opak.
Brutto:
8,13 zł / 100szt.
40,65 zł / opak.
40,65 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
7,40 zł / 100szt.
36,99 zł / opak.
36,99 zł / opak.
Brutto:
9,10 zł / 100szt.
45,50 zł / opak.
45,50 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
7,87 zł / 100szt.
39,35 zł / opak.
39,35 zł / opak.
Brutto:
9,68 zł / 100szt.
48,40 zł / opak.
48,40 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
9,31 zł / 100szt.
46,54 zł / opak.
46,54 zł / opak.
Brutto:
11,45 zł / 100szt.
57,25 zł / opak.
57,25 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
11,27 zł / 100szt.
56,34 zł / opak.
56,34 zł / opak.
Brutto:
13,86 zł / 100szt.
69,30 zł / opak.
69,30 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
14,99 zł / 100szt.
74,96 zł / opak.
74,96 zł / opak.
Brutto:
18,44 zł / 100szt.
92,20 zł / opak.
92,20 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
16,34 zł / 100szt.
32,67 zł / opak.
32,67 zł / opak.
Brutto:
20,09 zł / 100szt.
40,18 zł / opak.
40,18 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
18,30 zł / 100szt.
36,59 zł / opak.
36,59 zł / opak.
Brutto:
22,50 zł / 100szt.
45,00 zł / opak.
45,00 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
20,84 zł / 100szt.
41,67 zł / opak.
41,67 zł / opak.
Brutto:
25,63 zł / 100szt.
51,26 zł / opak.
51,26 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
24,08 zł / 100szt.
48,15 zł / opak.
48,15 zł / opak.
Brutto:
29,61 zł / 100szt.
59,22 zł / opak.
59,22 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
28,38 zł / 100szt.
56,75 zł / opak.
56,75 zł / opak.
Brutto:
34,90 zł / 100szt.
69,80 zł / opak.
69,80 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
6,17 zł / 100szt.
30,85 zł / opak.
30,85 zł / opak.
Brutto:
7,59 zł / 100szt.
37,95 zł / opak.
37,95 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
8,33 zł / 100szt.
41,67 zł / opak.
41,67 zł / opak.
Brutto:
10,25 zł / 100szt.
51,25 zł / opak.
51,25 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
8,57 zł / 100szt.
42,85 zł / opak.
42,85 zł / opak.
Brutto:
10,54 zł / 100szt.
52,70 zł / opak.
52,70 zł / opak.
W koszyku: 0