Wkręty
- DO METALU
- BLACHOWKRĘTY Z ŁBEM WALCOWYM WYPUKŁYM DIN 7981
- BLACHOWKRĘTY Z ŁBEM STOŻKOWYM DIN 7982
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 7504 K
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM WALCOWYM WYPUKŁYM DIN 7504 M
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM STOŻKOWYM DIN 7504 O
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM WYPUKŁYM PODKŁADKOWYM DIN 7504 T
- DO DREWNA
- DO BETONU
- DO STOLARKI PVC
Filtry
WKRĘTY DO DREWNA I PŁYT WIÓROWYCH
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
1,71 zł / 100szt.
17,07 zł / opak.
17,07 zł / opak.
Brutto:
2,10 zł / 100szt.
21,00 zł / opak.
21,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
2,61 zł / 100szt.
13,05 zł / opak.
13,05 zł / opak.
Brutto:
3,21 zł / 100szt.
16,05 zł / opak.
16,05 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
2,61 zł / 100szt.
13,05 zł / opak.
13,05 zł / opak.
Brutto:
3,21 zł / 100szt.
16,05 zł / opak.
16,05 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
2,74 zł / 100szt.
13,70 zł / opak.
13,70 zł / opak.
Brutto:
3,37 zł / 100szt.
16,85 zł / opak.
16,85 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
2,74 zł / 100szt.
13,70 zł / opak.
13,70 zł / opak.
Brutto:
3,37 zł / 100szt.
16,85 zł / opak.
16,85 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
3,04 zł / 100szt.
15,20 zł / opak.
15,20 zł / opak.
Brutto:
3,74 zł / 100szt.
18,70 zł / opak.
18,70 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
3,04 zł / 100szt.
15,20 zł / opak.
15,20 zł / opak.
Brutto:
3,74 zł / 100szt.
18,70 zł / opak.
18,70 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
3,96 zł / 100szt.
19,80 zł / opak.
19,80 zł / opak.
Brutto:
4,87 zł / 100szt.
24,35 zł / opak.
24,35 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
3,96 zł / 100szt.
19,80 zł / opak.
19,80 zł / opak.
Brutto:
4,87 zł / 100szt.
24,35 zł / opak.
24,35 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
2000szt.
Netto:
1,30 zł / 100szt.
26,02 zł / opak.
26,02 zł / opak.
Brutto:
1,60 zł / 100szt.
32,00 zł / opak.
32,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
1,71 zł / 100szt.
17,07 zł / opak.
17,07 zł / opak.
Brutto:
2,10 zł / 100szt.
21,00 zł / opak.
21,00 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
2,02 zł / 100szt.
20,16 zł / opak.
20,16 zł / opak.
Brutto:
2,48 zł / 100szt.
24,80 zł / opak.
24,80 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
2,30 zł / 100szt.
23,01 zł / opak.
23,01 zł / opak.
Brutto:
2,83 zł / 100szt.
28,30 zł / opak.
28,30 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
2,61 zł / 100szt.
26,10 zł / opak.
26,10 zł / opak.
Brutto:
3,21 zł / 100szt.
32,10 zł / opak.
32,10 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
2,75 zł / 100szt.
13,74 zł / opak.
13,74 zł / opak.
Brutto:
3,38 zł / 100szt.
16,90 zł / opak.
16,90 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
3,06 zł / 100szt.
15,28 zł / opak.
15,28 zł / opak.
Brutto:
3,76 zł / 100szt.
18,80 zł / opak.
18,80 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
3,06 zł / 100szt.
15,28 zł / opak.
15,28 zł / opak.
Brutto:
3,76 zł / 100szt.
18,80 zł / opak.
18,80 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
400szt.
Netto:
3,55 zł / 100szt.
14,21 zł / opak.
14,21 zł / opak.
Brutto:
4,37 zł / 100szt.
17,48 zł / opak.
17,48 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
400szt.
Netto:
3,55 zł / 100szt.
14,21 zł / opak.
14,21 zł / opak.
Brutto:
4,37 zł / 100szt.
17,48 zł / opak.
17,48 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
500szt.
Netto:
3,82 zł / 100szt.
19,11 zł / opak.
19,11 zł / opak.
Brutto:
4,70 zł / 100szt.
23,50 zł / opak.
23,50 zł / opak.
W koszyku: 0 100 szt