NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,0x8 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
4,92 zł / 100szt. 49,20 zł / opak.
Netto:
4,00 zł / 100szt. 40,00 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,0 × 8 MM ALUMINIOWO-STALOWY Odmiana 3,0 × 8 mm jest przeznaczona do połączeń, w których znaczenie mają szybki montaż, dostęp jednostronny i schludna powierzchnia od strony operatora.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,0 MM · 8 MM · ZACISK 3,5–5,5 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Estetyczna strona widoczna Prawidłowo osadzony łeb płaski przylega równo do powierzchni.
✓ Lekki korpus aluminiowy Część pozostająca w złączu nie obciąża nadmiernie lekkiej konstrukcji.
✓ Kontrola grubości pakietu Dobór długości do całego pakietu ogranicza ryzyko luźnego połączenia.
✓ Montaż nitownicą Połączenie nie wymaga gwintu, nakrętki ani dostępu od tylnej strony.
Połączenie 3,0 × 8 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,10–3,20 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 3,5–5,5 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,0 × 8 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,10–3,20 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 3,5–5,5 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,75 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,0 × 8 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 3,5–5,5 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,0 × 8 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,0 × 8 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 3,5–5,5 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,0 × 8 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,0 × 8 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,0 × 8 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,0 × 8 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,0 × 8 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,75 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,0 × 8 mm
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,10–3,20 mm; zakres zacisku 3,5–5,5 mm; montaż osiowy i prostopadły
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
25,38 zł / 100szt. 253,82 zł / opak.
Brutto:
31,22 zł / 100szt. 312,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
27,40 zł / 100szt. 273,98 zł / opak.
Brutto:
33,70 zł / 100szt. 337,00 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
31,97 zł / 100szt. 319,67 zł / opak.
Brutto:
39,32 zł / 100szt. 393,20 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
33,68 zł / 100szt. 336,83 zł / opak.
Brutto:
41,43 zł / 100szt. 414,30 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
36,92 zł / 100szt. 369,19 zł / opak.
Brutto:
45,41 zł / 100szt. 454,10 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.