NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,0x16 ALUMINIOWO-STALOWY
Ilość w opakowaniu:
1000 szt.
Brutto:
6,97 zł / 100szt. 69,70 zł / opak.
Netto:
5,67 zł / 100szt. 56,67 zł / opak.
NIT ZRYWALNY DIN 7337 Z ŁBEM PŁASKIM 3,0 × 16 MM ALUMINIOWO-STALOWY Nit 3,0 × 16 mm łączy wygodę montażu od jednej strony z estetycznym oparciem płaskiego łba. Korpus z aluminium pozostaje w materiale, a stalowy trzpień zrywa się po prawidłowym dociśnięciu pakietu.
DIN 7337 · ŁEB PŁASKI KORPUS ALUMINIOWY TRZPIEŃ STALOWY Ø3,0 MM · 16 MM · ZACISK 11,0–13,0 MM
Najważniejsze korzyści ✓ Stalowy trzpień roboczy Trzpień umożliwia sprawne zaciągnięcie i odrywa się po uformowaniu zakuwki.
✓ Montaż nitownicą Połączenie nie wymaga gwintu, nakrętki ani dostępu od tylnej strony.
✓ Dostęp tylko od strony łba Zakuwka powstaje po przeciwnej stronie bez użycia drugiego narzędzia.
✓ Lekki korpus aluminiowy Część pozostająca w złączu nie obciąża nadmiernie lekkiej konstrukcji.
Połączenie 3,0 × 16 mm dostępne od jednej strony Dla tego rozmiaru kluczowe są otwór 3,10–3,20 mm, właściwa grubość pakietu i prostopadłe prowadzenie narzędzia. Zakres zacisku: 11,0–13,0 mm.
Zakres zastosowania ✓ Cienkie blachy, tabliczki, osłony i niewielkie profile.
✓ Drobne obudowy, elementy wyposażenia i prace serwisowe.
✓ Połączenia jednostronne wymagające estetycznego łba płaskiego.
✓ Zastosowania montażowe dobrane do rozmiaru 3,0 × 16 mm po sprawdzeniu grubości pakietu.
Kontrola procesu nitowania Objaw Możliwa przyczyna Zalecane działanie Nit obraca się w otworze otwór jest zbyt duży lub nieregularny wykonaj otwór 3,10–3,20 mm i usuń zadziory Pakiet pozostaje luźny grubość nie odpowiada zakresowi zacisku sprawdź zakres: 11,0–13,0 mm Trzpień zrywa się nieprawidłowo zużyta końcówka albo niewłaściwe narzędzie dobierz końcówkę do trzpienia Ø1,75 mm Łeb układa się pod kątem nitownica nie jest prowadzona w osi dociśnij łeb i prowadź narzędzie prostopadle
Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Zakres zacisku opisuje łączną grubość wszystkich elementów.
Prowadź nitownicę w osi nita 3,0 × 16 mm Łączone elementy powinny przylegać, a otwory muszą być współosiowe i oczyszczone z zadziorów. Zakres zacisku: 11,0–13,0 mm.
Do pracy przydadzą się Dokumentacja techniczna Karta techniczna nita DIN 7337 3,0 × 16 mm: wymiary, rysunek i wskazówki montażowe.
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ → Najczęściej zadawane pytania Jak dobrać nit 3,0 × 16 mm do grubości całego pakietu? Zmierz łączną grubość wszystkich elementów. Dla tego wariantu powinna mieścić się w zakresie 11,0–13,0 mm.
Jaki otwór przygotować przed montażem nita 3,0 × 16 mm? Zalecana średnica otworu wynosi 3,10–3,20 mm. Otwór powinien być okrągły, współosiowy i oczyszczony z zadziorów.
Jak prawidłowo ustawić nitownicę dla nita 3,0 × 16 mm? Łeb należy docisnąć do powierzchni, a nitownicę prowadzić prostopadle do osi przygotowanego otworu.
Do jakich prac pasuje aluminiowo-stalowy nit 3,0 × 16 mm? Wariant służy do trwałego łączenia blach, paneli, obudów i profili; aluminiowy korpus ogranicza masę połączenia.
Jak sprawdzić gotowe połączenie wykonane nitem 3,0 × 16 mm? Łeb powinien równomiernie przylegać, elementy nie mogą się przemieszczać, a trzpień powinien zerwać się po uformowaniu zakuwki.
Jak dobrać końcówkę nitownicy do nita 3,0 × 16 mm? Zastosuj końcówkę przeznaczoną do trzpienia Ø1,75 mm i sprawdź, czy szczęki chwytają go osiowo.
Materiał
Korpus aluminiowy / trzpień stalowy
Zastosowanie
Blachy, profile, obudowy, osłony i lekkie konstrukcje; połączenia wykonywane od jednej strony
Ilość w opakowaniu
1000 szt.
Wymiar nominalny [mm]
3,0 × 16 mm
Mocowanie
Nitowanie jednostronne nitownicą do nitów zrywalnych
Konstrukcja
Nit zrywalny z łbem płaskim; korpus aluminiowy, trzpień stalowy
Warunki pracy
Otwór 3,10–3,20 mm; zakres zacisku 11,0–13,0 mm; montaż osiowy i prostopadły
Jakość
Zakres średnicy korpusu 3,00–3,08 mm; parametry katalogowe DIN 7337
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
14,33 zł / 100szt. 143,33 zł / opak.
Brutto:
17,63 zł / 100szt. 176,30 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
15,88 zł / 100szt. 158,78 zł / opak.
Brutto:
19,53 zł / 100szt. 195,30 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
16,72 zł / 100szt. 167,24 zł / opak.
Brutto:
20,57 zł / 100szt. 205,70 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
19,58 zł / 100szt. 195,77 zł / opak.
Brutto:
24,08 zł / 100szt. 240,80 zł / opak.
Ilość w opakowaniu:
1000szt.
Netto:
24,16 zł / 100szt. 241,63 zł / opak.
Brutto:
29,72 zł / 100szt. 297,20 zł / opak.
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.