ZAOPATRZENIE TECHNICZNE, KTÓRE UTRZYMUJE TWOJĄ FIRMĘ W RUCHU ZALOGUJ SIĘ
Kontakt

451 060 268

bok@e-pamar.net.pl

Biuro obsługi klienta: 
pon. - pt. 07:00 - 15:00

Dział handlowy: 
pon. - pt. 07:00 - 15:00 

P.H.U. PAMAR
ul. Prostopadła 4/36
33-100 Tarnów 
NIP: 873-300-73-96 

Adres do odbiorów osobistych, zwrotów i korespondencji:
ul. Do Huty 31 ,  33-100 Tarnów

Formularz kontaktowy
0
Twój koszyk
0,00 zł
Twój koszyk jest pusty
Filtry
  • Dostępność
  • Materiał trzpienia
  • Materiał Tulei
  • Średnica mm
  • Długość mm
  • Kolor
  • Cena

Nity i nitonakrętki

Widok
Sortuj
Ilość
1 …
10
z
10
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 4,0X10 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 7012
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  9,38 zł / 100szt.
93,82 zł / opak.
Brutto:  11,54 zł / 100szt.
115,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 4,0X10 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 3013
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  9,38 zł / 100szt.
93,82 zł / opak.
Brutto:  11,54 zł / 100szt.
115,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 4,0X10 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 1015
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  9,38 zł / 100szt.
93,82 zł / opak.
Brutto:  11,54 zł / 100szt.
115,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 1013
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 7016
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 7038
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 8003
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 8019
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 9001
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 9005
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 9010
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 9016
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 8014
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 8016
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 1001
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 6005
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 7024
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 7012
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 3013
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
NIT ZRYWALNY DIN 7337 ŁEB PŁASKI 3,2X8 ALUMINIOWO-STALOWY RAL 1015
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  1000szt.
Netto:  8,08 zł / 100szt.
80,81 zł / opak.
Brutto:  9,94 zł / 100szt.
99,40 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
Widok
Sortuj
Ilość
1 …
10
z
10
1 …
10
z
10
Filtry
Zarządzaj plikami cookie

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Ustawienia regionalne
Lokalizacja
Język
Waluta