Śruby
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 933
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 931
- Z ŁBEM WALCOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 912
- Z ŁBEM GRZYBKOWYM Z PODSADZENIEM (ZAMKOWA) DIN 603
- Z ŁBEM STOŻKOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 7991
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-1
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-2
Filtry
Śruby zamkowe z łbem grzybkowym DIN 603
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
10,84 zł / 100szt.
21,67 zł / opak.
21,67 zł / opak.
Brutto:
13,33 zł / 100szt.
26,66 zł / opak.
26,66 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
11,34 zł / 100szt.
22,68 zł / opak.
22,68 zł / opak.
Brutto:
13,95 zł / 100szt.
27,90 zł / opak.
27,90 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
12,21 zł / 100szt.
24,41 zł / opak.
24,41 zł / opak.
Brutto:
15,01 zł / 100szt.
30,02 zł / opak.
30,02 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
13,21 zł / 100szt.
26,42 zł / opak.
26,42 zł / opak.
Brutto:
16,25 zł / 100szt.
32,50 zł / opak.
32,50 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
14,58 zł / 100szt.
29,15 zł / opak.
29,15 zł / opak.
Brutto:
17,93 zł / 100szt.
35,86 zł / opak.
35,86 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
15,44 zł / 100szt.
30,88 zł / opak.
30,88 zł / opak.
Brutto:
18,99 zł / 100szt.
37,98 zł / opak.
37,98 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
16,82 zł / 100szt.
33,63 zł / opak.
33,63 zł / opak.
Brutto:
20,68 zł / 100szt.
41,36 zł / opak.
41,36 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
17,32 zł / 100szt.
34,63 zł / opak.
34,63 zł / opak.
Brutto:
21,30 zł / 100szt.
42,60 zł / opak.
42,60 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
18,69 zł / 100szt.
37,37 zł / opak.
37,37 zł / opak.
Brutto:
22,98 zł / 100szt.
45,96 zł / opak.
45,96 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
19,53 zł / 100szt.
39,06 zł / opak.
39,06 zł / opak.
Brutto:
24,02 zł / 100szt.
48,04 zł / opak.
48,04 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
21,04 zł / 100szt.
42,08 zł / opak.
42,08 zł / opak.
Brutto:
25,88 zł / 100szt.
51,76 zł / opak.
51,76 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
21,80 zł / 100szt.
43,59 zł / opak.
43,59 zł / opak.
Brutto:
26,81 zł / 100szt.
53,62 zł / opak.
53,62 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
200szt.
Netto:
23,43 zł / 100szt.
46,85 zł / opak.
46,85 zł / opak.
Brutto:
28,81 zł / 100szt.
57,62 zł / opak.
57,62 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
47,41 zł / 100szt.
47,41 zł / opak.
47,41 zł / opak.
Brutto:
58,31 zł / 100szt.
58,31 zł / opak.
58,31 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
40,48 zł / 100szt.
40,48 zł / opak.
40,48 zł / opak.
Brutto:
49,79 zł / 100szt.
49,79 zł / opak.
49,79 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
54,95 zł / 100szt.
54,95 zł / opak.
54,95 zł / opak.
Brutto:
67,59 zł / 100szt.
67,59 zł / opak.
67,59 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
58,25 zł / 100szt.
58,25 zł / opak.
58,25 zł / opak.
Brutto:
71,65 zł / 100szt.
71,65 zł / opak.
71,65 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
61,78 zł / 100szt.
61,78 zł / opak.
61,78 zł / opak.
Brutto:
75,99 zł / 100szt.
75,99 zł / opak.
75,99 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
65,32 zł / 100szt.
65,32 zł / opak.
65,32 zł / opak.
Brutto:
80,34 zł / 100szt.
80,34 zł / opak.
80,34 zł / opak.
W koszyku: 0
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
100szt.
Netto:
68,85 zł / 100szt.
68,85 zł / opak.
68,85 zł / opak.
Brutto:
84,69 zł / 100szt.
84,69 zł / opak.
84,69 zł / opak.
W koszyku: 0