ZAOPATRZENIE TECHNICZNE, KTÓRE UTRZYMUJE TWOJĄ FIRMĘ W RUCHU ZALOGUJ SIĘ
Kontakt

451 060 268

bok@e-pamar.net.pl

Biuro obsługi klienta: 
pon. - pt. 07:00 - 15:00

Dział handlowy: 
pon. - pt. 07:00 - 15:00 

P.H.U. PAMAR
ul. Prostopadła 4/36
33-100 Tarnów 
NIP: 873-300-73-96 

Adres do odbiorów osobistych, zwrotów i korespondencji:
ul. Do Huty 31 ,  33-100 Tarnów

Formularz kontaktowy
0
Twój koszyk
0,00 zł
Twój koszyk jest pusty

PRĘT GWINTOWANY DO KOTWY CHEMICZNEJ M10x170 8.8 OCYNK OGNIOWY - HDG

Pręt gwintowany M10x170 do kotwy chemicznej, klasa 8.8, ocynk ogniowy HDG, z nakrętką i podkładką
Dostępny do 3 dni
Kod:  976101708.8FZ
Ilość w opakowaniu:  50 szt.
Brutto:  578,10 zł / 100szt.
289,05 zł / opak.
Netto:  470,00 zł / 100szt.
235,00 zł / opak.
W koszyku: 0 szt

Pręt gwintowany do kotwy chemicznej M10 × 170 klasa 8.8 ocynk ogniowy HDG

Wariant M10 × 170 sprawdzi się przy montażu uchwytów odsuniętych od podłoża. Długość 170 mm zapewnia większy zapas gwintu przy zachowaniu poręcznego formatu. Klasa 8.8 określa właściwości mechaniczne stali, a ocynk ogniowy HDG zwiększa ochronę powierzchni przed korozją.

STAL · KLASA 8.8GWINT M10OCYNK OGNIOWY HDGM10 × 170 MM
Kompletny zestaw montażowy

W opakowaniu znajduje się pręt M10 × 170, nakrętka M10 i podkładka. Nie trzeba zamawiać tych elementów osobno. Opakowanie handlowe: 50 szt.

Najważniejsze korzyści

✓Wymiar M10 × 170Dopasowany do uchwytów odsuniętych od podłoża.
✓Klasa 8.8Określone właściwości mechaniczne stali do połączeń montażowych.
✓Ocynk ogniowy HDGZwiększona ochrona powierzchni w porównaniu z niepokrytą stalą.
✓Zestaw gotowy do montażuPręt z nakrętką M10 i podkładką.

Opis produktu

Pręt M10 × 170 to uniwersalny wariant do instalacji i średnich elementów stalowych. Długość 170 mm daje przestrzeń na wymaganą część osadzaną, grubość mocowanego elementu, podkładkę, nakrętkę i niezbędny zapas gwintu. Przy doborze zamocowania dla uchwytów odsuniętych od podłoża należy dobrać zaprawę, średnicę otworu, głębokość zakotwienia i moment dokręcania na podstawie dokumentacji konkretnego systemu.

Zakres zastosowania

✓uchwytów odsuniętych od podłoża
✓montaż elementów z możliwością regulacji położenia na gwincie M10
✓zamocowania w betonie lub murze dopuszczone przez dokumentację zaprawy
✓połączenia, w których długość 170 mm pozwala uwzględnić grubość mocowanego elementu

Dobór i montaż

Dla wariantu M10 × 170 sprawdź w dokumentacji zaprawy średnicę i głębokość otworu, procedurę czyszczenia, głębokość osadzenia, czas utwardzania oraz dopuszczalny moment dokręcania. Nie obciążaj zamocowania przed pełnym utwardzeniem żywicy.

Ważna informacja projektowa

Nośność zależy od kompletnego systemu: zaprawy, podłoża, geometrii otworu, głębokości zakotwienia, odległości od krawędzi, rozstawu i sposobu montażu. Wartości obliczeniowe przyjmuj z aktualnej dokumentacji technicznej i oceny ETA wybranej zaprawy.

Dokumentacja techniczna

Karta techniczna pręta M10 × 170, klasa 8.8, ocynk ogniowy HDG.

POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ →

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy warto wybrać M10 × 170 zamiast krótszego M10 × 150?

Gdy element mocowany, warstwa dystansowa lub wymagana część wystająca potrzebują większego zapasu długości. Ostateczną głębokość osadzenia wyznacza dokumentacja zaprawy, nie sama długość pręta.

Czy długość 170 mm oznacza głębokość zakotwienia pręta M10?

Nie. 170 mm to długość całkowita pręta. Głębokość osadzenia jest osobnym parametrem zależnym od systemu kotwy chemicznej i warunków projektu.

Jaki czas trzeba odczekać przed dokręceniem M10 × 170?

Do pełnego czasu utwardzania podanego dla zaprawy, temperatury i podłoża. W tym czasie pręta nie wolno poruszać ani obciążać.

Jak chronić powłokę HDG pręta M10 × 170 podczas montażu?

Unikaj uderzeń, tarcia ostrymi narzędziami i uszkadzania gwintu. Po montażu skontroluj powierzchnię oraz zgodność materiałową pozostałych elementów połączenia.

Symbol
976101708.8FZ
Materiał
Stal
Ilość w opakowaniu
50 szt.
Wymiar nominalny [mm]
10
Zastosowanie
Kotwy chemiczne do betonu i muru - zgodnie z dokumentacją zastosowanej zaprawy
Mocowanie
Pręt gwintowany z nakrętką M10 i podkładką
Konstrukcja
Gwint pełny M10 x 170 mm
Warunki pracy
Ocynk ogniowy HDG; warunki zgodne z dokumentacją systemu kotwiącego
Jakość
Klasa własności mechanicznych 8.8
Zalety
Kompletny zestaw: pręt, nakrętka i podkładka; powłoka HDG
Dokument
Karta techniczna produktu
Średnica mm
10
Długość mm
170
Klasa
8.8
Pokrycie
Ocynk ogniowy
PRĘT GWINTOWANY DO KOTWY CHEMICZNEJ M16X260 KLASA 8.8 OCYNK GALWANICZNY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  25szt.
Netto:  860,00 zł / 100szt.
215,00 zł / opak.
Brutto:  1 057,80 zł / 100szt.
264,45 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
PRĘT GWINTOWANY DO KOTWY CHEMICZNEJ M16X300 KLASA 8.8 OCYNK GALWANICZNY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  25szt.
Netto:  860,00 zł / 100szt.
215,00 zł / opak.
Brutto:  1 057,80 zł / 100szt.
264,45 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
PRĘT GWINTOWANY DO KOTWY CHEMICZNEJ M16X350 KLASA 8.8 OCYNK GALWANICZNY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  25szt.
Netto:  1 180,00 zł / 100szt.
295,00 zł / opak.
Brutto:  1 451,40 zł / 100szt.
362,85 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
PRĘT GWINTOWANY DO KOTWY CHEMICZNEJ M16X380 KLASA 8.8 OCYNK GALWANICZNY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  25szt.
Netto:  1 180,00 zł / 100szt.
295,00 zł / opak.
Brutto:  1 451,40 zł / 100szt.
362,85 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
PRĘT GWINTOWANY DO KOTWY CHEMICZNEJ M20X180 KLASA 8.8 OCYNK GALWANICZNY
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:  20szt.
Netto:  820,00 zł / 100szt.
164,00 zł / opak.
Brutto:  1 008,60 zł / 100szt.
201,72 zł / opak.
Do koszyka
W koszyku: 0 100 szt
Zarządzaj plikami cookie

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Ustawienia regionalne
Lokalizacja
Język
Waluta