Wybierz kategorię
- Śruby
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 933
- Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 931
- Z ŁBEM WALCOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 912
- Z ŁBEM GRZYBKOWYM Z PODSADZENIEM (ZAMKOWA) DIN 603
- Z ŁBEM STOŻKOWYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 7991
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-1
- Z ŁBEM WYPUKŁYM Z GNIAZDEM SZEŚCIOKĄTNYM ISO 7380-2
- Nakrętki
- Podkładki
- Pręty gwintowane i śruby dwustronne
- Wkręty
- DO METALU
- BLACHOWKRĘTY Z ŁBEM WALCOWYM WYPUKŁYM DIN 7981
- BLACHOWKRĘTY Z ŁBEM STOŻKOWYM DIN 7982
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM DIN 7504 K
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM WALCOWYM WYPUKŁYM DIN 7504 M
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM STOŻKOWYM DIN 7504 O
- WKRĘTY SAMOWIERCĄCE Z ŁBEM WYPUKŁYM PODKŁADKOWYM DIN 7504 T
- DO DREWNA
- DO BETONU
- DO STOLARKI PVC
- DO METALU
- Kotwy, kołki, dyble
- Nity, nitonakrętki
- Cięcie, wiercenie - obróbka stali
- Cięcie, wiercenie - obróbka betonu - asfaltu
- Fartuchy EPDM, kleje, taśmy, podwaliny
- Chemia przemysłowa
- Narzędzia ręczne
- Elementy złączne sys. meblowe
Filtry
Cięcie i wiercenie – obróbka stali
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,55 zł / szt.
77,64 zł / opak.
77,64 zł / opak.
Brutto:
1,91 zł / szt.
95,50 zł / opak.
95,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,63 zł / szt.
81,30 zł / opak.
81,30 zł / opak.
Brutto:
2,00 zł / szt.
100,00 zł / opak.
100,00 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,57 zł / szt.
78,46 zł / opak.
78,46 zł / opak.
Brutto:
1,93 zł / szt.
96,50 zł / opak.
96,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,69 zł / szt.
84,55 zł / opak.
84,55 zł / opak.
Brutto:
2,08 zł / szt.
104,00 zł / opak.
104,00 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.
Dostępny do 3 dni
Ilość w opakowaniu:
50 szt.
Netto:
1,50 zł / szt.
75,20 zł / opak.
75,20 zł / opak.
Brutto:
1,85 zł / szt.
92,50 zł / opak.
92,50 zł / opak.
W koszyku: 0 Szt.





